590 ₴
Номер деталі 1 987 946 087, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x270x30мм., орієнтовна вага - 0,17400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 087 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Toyota, Opel, Dodge, Ford, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Transit Connect, C70, V90, 960, Camry, Caravan, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, 850, Fiesta, Focus, Zafira, Combo, Meriva, Astra, V70, S70, Corsa, Cruze, Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17400 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 270 мм |