630 ₴
Номер деталі 1 457 433 089, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x350x70мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 089 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58.5 мм |
| Ширина | 210.6 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |