540 ₴
Номер деталі 1 987 473 026, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x15мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 473 026 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 120 мм |