730 ₴
Номер деталі 1 987 432 208, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x390x240мм., орієнтовна вага - 0,25600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 208 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25600 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 390 мм |