510 ₴
Номер деталі 1 987 947 980, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x310x20мм., орієнтовна вага - 0,14500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 980 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, УАЗ, Opel, Dodge, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Saab, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Signum, Transit Connect, Transit Tourneo, Sprinter, Escort, Voyager / Grand Voyager, Caravan, 9-3, Focus, 19, Tourneo Connect, Transit, Hunter, Croma, Scorpio, Transit Custom, Voyager, Vectra, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 310 мм |