660 ₴
Номер деталі 0 986 452 063, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x160мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 452 063 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L 300, Pajero, Pajero Sport, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |