640 ₴
Номер деталі 0 451 103 366, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x130x100мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 366 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Galloper, H 1, Porter, Pregio, H100, Sorento, H350, Carnival, H-1 / Starex, K2500, K2700, Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 130 мм |