490 ₴
Номер деталі 1 987 948 452, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x450x20мм., орієнтовна вага - 0,13900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 452 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Audi, Suzuki, Honda, Mini, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Jetta, Octavia, Palio, Passat, Eos, Polo, SX4, Prelude, Leon, Toledo, A1, A3, TT, Mascott, Golf, Altea, Scirocco, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 450 мм |