500 ₴
Номер деталі 1 987 948 447, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x360x30мм., орієнтовна вага - 0,26500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 447 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Doblo, Vectra, Linea, Astra, Tigra, Corsa, Orion, B7, Fiesta, Fiorino, Nemo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 360 мм |