560 ₴
Номер деталі 1 987 947 986, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x360x20мм., орієнтовна вага - 0,17200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 986 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Peugeot, Opel, Volkswagen, BMW, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Astra, Cascada, Mondeo, V70, Fusion, S70, S80, Zafira, Transit, 850, Transit Custom, Fiesta, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 360 мм |