520 ₴
Номер деталі 0 281 002 209, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x100x20мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 209 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, УАЗ, Lancia, Honda, Fiat, Iveco |
| Довжина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | 156, Multipla, Brava, Bravo, Ducato, CR-V, FR-V, Accord, Marea, Daily, Lybra, Power Daily, Civic, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |