700 ₴
Номер деталі 0 250 403 002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x150x20мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 403 002 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Seat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Outlander, Passat, Patriot, Compass, Superb, Caliber, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Golf, Grandis, Altea, Avenger, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |