Номер деталі 0 986 332 040, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x60x30мм., орієнтовна вага - 0,03400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 332 040 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Mercedes-Benz |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | CLS, Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, C-Class, Yeti, Eos, Passat, SL, Phaeton, Superb, Caddy, Mii, Fabia, Leon, Q5, Q7, R-Class, CLC-Class, SLR, R8, Tiguan, A-Class, Lupo, A1, Touareg, A3, G-Class, A5, A4, A6, A8, Touran, TT, UP!, Golf, Q3, Transporter, Alhambra, S-Class, Amarok, B-Class, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03400 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |