710 ₴
Номер деталі 1 987 476 648, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x10мм., орієнтовна вага - 0,12900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 648 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12900 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 200 мм |