570 ₴
Номер деталі F 026 407 072, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x180мм., орієнтовна вага - 0,19900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 072 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19900 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |