760 ₴
Номер деталі 0 986 460 949, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x70мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 949 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |