480 ₴
Номер деталі F 026 400 036, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x300x40мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 036 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500 C, Grande Punto, Punto, Palio, Fiorino, Linea, Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |