720 ₴
Номер деталі 1 987 432 370, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x380x30мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 370 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 380 мм |