560 ₴
Номер деталі F026400492, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x250x160мм., орієнтовна вага - 0,40700кг.
Примечание: F026400136 снят с производства замена на F026400492.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400492 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 207.8 мм |
| Ширина | 157.7 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Зовнішній діаметр | 157 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40700 кг |