630 ₴
Номер деталі 1 987 948 313, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x360x30мм., орієнтовна вага - 0,25200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 313 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 7 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Land Rover, Honda, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Cabstar, Range Rover, Accord, Civic, 7-Series, Navara, Terrano, 6, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25200 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 360 мм |