720 ₴
Номер деталі 1 987 432 163, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x260x230мм., орієнтовна вага - 0,20300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 163 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20300 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 260 мм |