700 ₴
Номер деталі 0 986 466 402, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x70мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 402 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 150 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 151.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Puma, Fiesta, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |