1 000 ₴
Номер деталі 0 986 356 898, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x230x80мм., орієнтовна вага - 0,33000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 356 898 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Getz, Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 230 мм |