540 ₴
Номер деталі 1 987 432 166, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x300x240мм., орієнтовна вага - 0,18800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 166 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Pilot, CR-V, Legend, Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18800 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 300 мм |