440 ₴
Номер деталі 1 987 432 190, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 190 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Land Rover, Toyota, Subaru, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | IS, NX, XF, f-pace, xf sportbrake, Outback, Yaris, ES, Alphard / Vellfire, Land Cruiser, Prado, Camry, Legacy, Prius, Mirai, LS, Fortuner, Previa, Range Rover, Range Rover Sport, RAV4, Trezia, RX, Range Rover Velar, GS, LFA, Corolla, Aurion, Auris, Avalon, Avensis, XE, HiAce, Highlander, Hilux, I-Pace, Sequoia, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |