1 450 ₴
Номер деталі 0 280 130 085, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x20мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 280 130 085 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda, Seat |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Octavia, Passat, Superb, Parati, Leon, 911, Toledo, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Alhambra, Premio, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |