540 ₴
Номер деталі 1 987 948 321, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x280x30мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 321 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Land Cruiser, Prado, Movano, Master, Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 280 мм |