580 ₴
Номер деталі 1 987 432 161, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x270x35мм., орієнтовна вага - 0,12600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 161 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent, Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12600 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 270 мм |