590 ₴
Номер деталі 1 987 432 357, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x370x220мм., орієнтовна вага - 0,32800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 357 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, A1, Fabia, G-Class, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32800 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 370 мм |