760 ₴/комплект
Номер деталі 0 986 468 873, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x175x55мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 468 873 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.2 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Toledo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |