860 ₴
Номер деталі 0 986 280 414, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 280 414 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Phedra, Zeta, Expert, 307, Jumpy, Scudo, Evasion, Ulysse, 806 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |