940 ₴
Номер деталі 0 434 250 162, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x50x10мм., орієнтовна вага - 0,03600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 434 250 162 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Сумісність з маркою | Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Trafic, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03600 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |