390 ₴
Номер деталі GUT-11, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x30мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GUT-11 |
| Виробник | GMB |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 80 мм |