Ціну уточнюйте
Номер деталі 12194, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,49000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12194 |
| Виробник | febi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 160 мм |