620 ₴
Номер деталі 10578, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,53000кг.
Примечание: ->Chass. 70-T-199 999.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10578 |
| Виробник | febi |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53000 кг |
| Марка | VW |