3 000 ₴/комплект
Номер деталі 4833A34000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x165x80мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4833A34000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Ширина | 165 мм |
| Сумісність з моделлю | Korando, Actyon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |