6 750 ₴
Номер деталі 6640302817, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x120мм., орієнтовна вага - 1,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6640302817 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.02000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |