440 ₴
Номер деталі 4160508100, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4160508100 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |