350 ₴
Номер деталі 330142, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x70x40мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 330142 |
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford, Jeep, Saab |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Bravo, Brera, Palio, Stilo, 124, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, SX4, 159, Idea, Panda, Qubo, Musa, Punto, 9-3, 9-5, Linea, Wagon R, 500 C, Tipo, Thesis, Grande Punto, Spider, Combo, 500, Meriva, MiTo, GT, Astra, Corsa, 500C / 595C / 695C, 124 Spider, Croma, Ka, Fiorino, Vectra, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |