560 ₴
Номер деталі 550207A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x50мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550207A |
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Vento, 100, Jetta, Passat, 80, Polo, 200, Touareg, A4, A6, A8, Golf, Corrado, Coupe, Quattro, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 180 мм |