370 ₴
Номер деталі 200156, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,01800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200156 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volkswagen, Peugeot, Fiat, Seat |
| Сумісність з моделлю | Vento, 306, Inca, Jumpy, Passat, Caddy, Expert, ZX, Carisma, 405, Toledo, Transporter, Golf, Cordoba, Corrado, Safrane, Scudo, Ibiza, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01800 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |