330 ₴
Номер деталі 200485, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,01300кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 200485 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01300 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |