310 ₴
Номер деталі 200421, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,02500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200421 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, Corrado, Inca, Transporter, Golf, Passat, Spider, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |