360 ₴
Номер деталі 200476, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200476 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |