1 240 ₴
Номер деталі 401789, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,71000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 401789 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 48 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |