180 ₴
Номер деталі 200582, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200582 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |