1 990 ₴/комплект
Номер деталі 964,32, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x170x80мм., орієнтовна вага - 2,13500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 964.32 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Eos, A3, Leon, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.13500 кг |