Ціну уточнюйте
Номер деталі CVSU-14, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x70мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVSU-14 |
| Виробник | Central Corporation |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |