Ціну уточнюйте
Номер деталі CET-164, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x210x45мм., орієнтовна вага - 0,65600кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CET-164 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65600 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 210 мм |