Ціну уточнюйте
Номер деталі CLN-47, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x136x50мм., орієнтовна вага - 0,36400кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CLN-47 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36400 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 136 мм |